Jedna franczyza

siła wielu marek

Franczyza POWER HOLDING

Grupa Finansowa POWER HOLDING to jedyna na rynku franczyza dostarczająca tak szeroki wachlarz usług. W portfolio Grupy znajdują się usługi takie jak: pośrednictwo w branży nieruchomości, kredyty, ubezpieczenia, wynajem samochodów, działania szkoleniowe, a także doradztwo biznesowe. W efekcie my i nasi partnerzy czerpiemy zyski nie tylko z nieruchomości, ale też dzięki pozostałym usługom.

Na czym polega nasz sukces? To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim innowacyjny model biznesowy, który zapewnia kompleksową usługę. Ponadto, marka chętnie wykorzystuje nowości technologiczne usprawniające proces pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Gotowe narzędzia i sprawdzone technologie zapewniają nam niekwestionowaną przewagę w tym środowisku.

Co wyróżnia franczyzę POWER HOLDING?

Pełne know-how
i komplet narzędzi
Możliwość sprzedaży
innych usług grupy
Zapewnienie
kompleksowej usługi
Dochody
z wielu źródeł

Wsparcie dla Franczyzobiocy

Skuteczny model biznesowy

Nasz model biznesowy zawiera szerokie portfolio kompleksowych usług. Pozwala to klientowi przejść przez proces zakupu czy wynajmu nieruchomości przy jednoczesnym wsparciu kredytowym i ubezpieczeniowym w jednym miejscu. Kompleksowość pozwala na pełne zaspokojenie potrzeb klienta oraz lepszą kontrolę całego procesu. Dzięki temu otwieramy Ci ścieżkę do generowania dodatkowych przychodów.

Mechanizm osiągania dodatkowych przychodów

Skutecznie oferując dodatkowe usługi, takie jak kredyt hipoteczny, ubezpieczenia, leasingi, wynajem samochodów i szkolenia, zapewniasz sobie dodatkowe przychody i zyskujesz możliwość wypracowania regularnego przychodu z usługi zarządzania najmem (comiesięczny dochód).

Najnowocześniejsze narzędzia na rynku

Oferujemy najbardziej zaawansowany program na rynku do obsługi biura nieruchomości, aplikacje mobilne wspierające obsługę klientów i pracę zespołu, autorskie animacje i film wspomagający sprzedaż usług, dostęp do bazy ofert z rynku pierwotnego, program do tworzenia profesjonalnych rzutów nieruchomości i wiele innych.

Wdrożenie i szkolenia

Od samego początku zapewniamy szereg szkoleń, które kompleksowo przygotowują Franczyzobiorcę do pracy. Nasz autorski system wdrożeniowy skutecznie dopasowujemy do najnowszych trendów rynkowych dbając o jego najwyższą jakość. Szkoleniowy pakiet na start pozwala błyskawicznie rozwinąć skrzydła w branży.

Dokumentacja branżowa i prawna

Dostarczamy kompleksowe wsparcie w postaci rzetelnie przygotowanej dokumentacji dla każdej formy współpracy z klientami indywidualnymi, biznesowymi oraz partnerami współpracującymi. Czekają na Ciebie wszelkie potrzebne umowy oraz dokumenty.

Marketing

Otrzymasz między innymi: materiały reklamowe (m.in. wizytówki, teczki, banery, długopisy, ulotki, itp.), będziesz miał zapewniony eksport na wszystkie kluczowe portale (w tym OTODOM/Morizon/Gratka) oraz stronęwww.powerinvest.pl (z dedykowaną zakładką Twojego oddziału). Posiadamy wypracowaną strategię publikacji ofert na portalach. Dodatkowo otrzymasz wsparcie w tworzeniu kanałów i treści na media społecznościowe, tj. Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Youtube.

Bieżące wsparcie managerskie

Zapewniamy bieżące wsparcie w prowadzeniu biznesu. Dzięki obecności dedykowanego opiekuna, będziesz korzystać z bieżących konsultacji. Zapewniamy mentoring w zakresie: marketingu, sprzedaży, rekrutacji, budowania struktur i zespołów, aspektów prawnych.

Najważniejsze rzeczy, które zapewniają nam przewagę na tle konkurencji

Dodatkowe źródła dochodów
Posiadamy najszerszy kompleksowy wachlarz usług na rynku, dzięki któremu zarabiasz nie tylko na nieruchomościach, ale także na kredytach, ubezpieczeniach, leasingach, szkoleniach, wynajmie samochodów, czy usłudze zarządzania w najmie.
Unikatowe źródła klientów
Dzięki temu, że jesteśmy prelegentami największych konferencji i szkoleń w branży nieruchomości, otrzymujesz dodatkowych klientów inwestycyjnych do obsługi.
W cenie największy pakiet innowacyjnych narzędzi na rynku
Zapewniamy m. in.: zaawansowane oprogramowanie CRM wraz z dedykowaną aplikacją mobilną ułatwiającą Twoją pracę, ogłoszenia na portale branżowe, systemy wspierające pracę w branży oraz kampanie i ogłoszenia rekrutacyjne.
Autorski system rekrutacji
Otrzymasz pełne know-how, które pozwala na poznanie potencjalnego pracownika, jego możliwości oraz umiejętności. Opracowaliśmy również szczegółowy konspekt rozmowy kwalifikacyjnej oraz prezentację, która znacząco zwiększa skuteczność rekrutacji.
Wsparcie kadry managerskiej
Twój start we franczyzie rozpoczniesz z dedykowanym opiekunem, który będzie Cię wspierał na każdym etapie pracy.
Jedyna taka franczyza
Jesteśmy jedyną franczyzą w branży, która koszty wymienionych narzędzi i wsparcia bierze na siebie. Tobie pozostaje jedynie wynajęcie biura i rozpoczęcie pracy.

Kontakt

Grupa Finansowa POWER HOLDING sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie finansowania, ubezpieczeń, szkoleń, pośrednictwa w branży nieruchomości i motoryzacyjnej, a także doradztwa biznesowego.

Pozostańmy w kontakcie!

Poznaj najwyższą jakość naszych usług – zapraszamy do współpracy!

Telefon: +48 730 658 713
E-mail: kontakt@powerholding.pl

Tu nas znajdziesz:

Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Zobacz naszą Politykę prywatności.